Het Team

Dit zijn de professionals van Team Buro Lima. Een team van enthousiaste mensen die met passie klaarstaan om de kinderen een fijne plek te bieden waar ze zichzelf kunnen zijn. Een plek waar ze kunnen spelen, leven en ontwikkelen.

Lianne van Genugten

Lianne van Genugten

Lianne van Genugten (1974) is oprichtster en bestuurder van Buro Lima. Ze is afgestudeerd aan de Hogeschool in Eindhoven, sociaal pedagogische hulpverlening en heeft daarna veel ervaring opgedaan in verschillende organisaties binnen de zorgsector. Zij is verantwoordelijk voor de algehele leiding.

lianne@burolima.nl

06-10001854

Marleen Maas

Marleen Maas

Marleen Maas (1991) is afgestudeerd aan de universiteit in Nijmegen, pedagogische wetenschappen, richting kind, gezin en gedrag. Zij werkt als behandelcoördinator. Daarnaast is zij de vertrouwenspersoon binnen Buro Lima.

marleen@burolima.nl

06-33100729

Gwen van de Wijgert

Gwen van de Wijgert

Gwen van de Wijgert (1990) is afgesturdeerd aan de Hogeschool in 's Hertogenbosch, pedagogiek. Zij is zorgcoördinator groep Roos en dagbesteding.

gwen@burolima.nl

Aart van den Berg

Aart van den Berg

Aart van den Berg (1968) is na omscholing afgestudeerd aan het ROC in 's Hertogenbosch, maatschappelijke zorg niveau 4. Hij is coördinator Beheer bij Buro Lima.

aart@burolima.nl

06 33089688

Jeroen Sigmans

Jeroen Sigmans

Jeroen Sigmans (1989) is afgestudeerd aan de Hogeschool in ´s Hertogenbosch, sociaal pedagogische hulpverlening . Hij werkt bij Buro Lima als pedagogisch begeleider op de Krokus/Fresia.

jeroen@burolima.nl

Loes van Dommelen

Loes van Dommelen

Loes van Dommelen (1992) is afgestudeerd aan de universiteit in Nijmegen. Zij volgde daar de opleiding Pedagogische Wetenschappen met studierichting kind, gezin en gedrag. Zij is coördinator kwaliteit en pedagogisch begeleider op de Krokus/Fresia.

loes@burolima.nl

Wilke Arts

Wilke Arts

wilke@burolima.nl

06-45101536

Josje Charpentier

Josje Charpentier

josje@burolima.nl

Marieke van der Cammen

Marieke van der Cammen

marieke@burolima.nl

Elke van Helvoort

Elke van Helvoort

elke@burolima.nl

Eva van Sleeuwen

Eva van Sleeuwen

eva@burolima.nl

Marlie Voets

Marlie Voets

marlie@burolima.nl

Fabiola Gozen

Fabiola Gozen

Dirk van Esch

Dirk van Esch

dirk@burolima.nl

Lisa Santegoeds

Lisa Santegoeds

Lisa@burolima.nl

Lisa Rooijackers

Lisa Rooijackers

lisar@burolima.nl

Nicole van Os

Nicole van Os

nicole@burolima.nl

Nina van der Eerden

Nina van der Eerden

nina@burolima.nl

Daniëlle Verwijlen

Daniëlle Verwijlen

danielle@burolima.nl

Marian Verhoeven

Marian Verhoeven

Amber Claassen

Amber Claassen

amber@burolima.nl

Susan Olijslagers

Susan Olijslagers

susan@burolima.nl

Lindsey Vogels

Lindsey Vogels

lindsey@burolima.nl

Birgit Vloet

Birgit Vloet

birgit@burolima.nl

Scroll to top